Happy Ester – przedświąteczne przygotowania

Przedświąteczny czas zawsze pełen jest przyjemnego zamieszania i zapachów, które wypełniają nasz dom. To również czas zadumy i przemyśleń, które są nieodłączną częścią świąt Wielkiej Nocy. Musimy pamiętać jednak, że od tego, jakie mamy nastawienie do świąt zależy to jak będą one wyglądać i czy po ich zakończeniu będziemy je mile wspominać.

Dlatego rano wybrałem się na miejskie targowisko, aby kupić świeże kwiaty oraz gałązki bukszpanu, które są nieodłączną częścią świąt w moim domu. Żółte i czerwone tulipany wydawały się prosić, aby przechodnie zaprosili je do swoich domów na święta, dlatego nie wahając się zbyt długo dokonałem zakupu. I w ten właśnie sposób oprócz najbliższych i przyjaciół przy świątecznym stole gościć będą również kolorowe kwiaty.

WP_20150317_5610

Z okazji nadchodzących świąt pragnę złożyć wam serdeczne życzenia, zdrowych, spokojnych i prawdziwie rodzinnych świąt. Pogoda zdecydowanie się poprawiła, dlatego zachęcam Was do świątecznych spacerów jednak nie zapominajcie o rękawiczkach i ciepłych szalikach.

Pozdrawiam,

Mateusz


9 na Marszałkowskiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s